Gastheer/vrouw voor buurtcentrum De Schalm in De Meern
Praktische informatie
Vacature • Vaste activiteit
Contactpersoon
Kevin Smit
Wat wij bieden
#24237
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Schalm-Sociaal-Cultureel-Centrum-de-Meern/activiteiten/Gastheervrouw-voor-buurtcentrum-De-Schalm-in-De-Meern/24237 om je aan te melden
Op zoek naar gezellige barvrijwilligers die ook nog eens goed kunnen tappen!!!!!
De Schalm is een Sociaal-Cultureel centrum gelegen in de oude kern van De Meern. Al ruim 40 jaar wil De Schalm cultuur en welzijn in stand houden voor alle inwoners, jong en oud, van De Meern en omstreken. Daarnaast heeft De Schalm een hechte band met de Parochie.
Wij trachten ons doel te bereiken door het organiseren van, of gelegenheid te bieden tot, sociale, culturele en recreatieve activiteiten in of vanuit ons centrum. Denk daarbij aan toneel, disco’s, danslessen en muziekuitvoeringen zoals het Jazzcafé. Daarnaast bieden we diverse ontmoetingsmomenten voor inwoners.
Dit alles gebeurt op een manier die past bij een gezellig en huiselijk buurthuis, met een authentieke Meernse uitstraling.
Wij zoeken vrijwilligers, oud of jong, voor barwerkzaamheden, lichte schoonmaakwerkzaamheden na een bardienst. Maar vooral ook voor het gezellig een praatje maken met onze bezoekers. U kunt zich bij een specifieke activiteit opgeven, in laten schrijven. Of op meer continue basis (b.v. 1 avond/middag o.i.d. in de week) aanmelden. Alles is bespreekbaar, dan wel mogelijk. Vooral in de weekenden (ochtend/middag en/of avond) hebben wij vaak vrijwilligers nodig.
Heeft u intresse en nog wat uurtjes over dan kunt u contact opnemen mevrouw S. Fokken van De Schalm.
Heel graag tot gauw!
Gerelateerd aan
Over De Schalm, Sociaal-Cultureel Centrum de Meern
De Schalm is een Sociaal-Cultureel centrum gelegen in de oude kern van De Meern. Al bijna 50 jaar wil De Schalm cultuur en welzijn in stand houden voor alle inwoners, jong en oud, van De Meern en omstreken.
Wij trachten ons doel te bereiken door het organiseren van, of gelegenheid te bieden tot, sociale, culturele en recreatieve activiteiten in of vanuit ons centrum. Denk daarbij aan toneel, disco’s, danslessen en muziekuitvoeringen zoals het Jazzcafé. Daarnaast bieden we diverse ontmoetingsmomenten voor inwoners.
Dit alles gebeurt op een manier die past bij een gezellig en huiselijk buurthuis, met een authentieke Meernse uitstraling. Het bestuur wil dat iedere bezoeker zich volledig welkom en thuis voelt in De Schalm.
Ongeveer 80 actieve vrijwilligers, 6 betaalde krachten en het vrijwillige bestuur zorgen er met elkaar voor dat De Schalm kan blijven draaien, en dat we ook in 2019 weer zo’n 60.000 bezoekers hebben mogen verwelkomen!
Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.











