Barvrijwilliger voor de donderdagavond gezocht

Praktische informatie
Vacature • Vaste activiteit
Contactpersoon
Angelique Van Den Broek - De Wilg
Wat wij bieden
Voorwaarden
#41463
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Barvrijwilliger-voor-de-donderdagavond-gezocht/41463 om je aan te melden
Ben je gastvrij en vind je het leuk om mensen te ontvangen? En schenk je graag koffie en thee? Kom dan ons team versterken!
Heb je zin en tijd om iets te doen? Vind je het leuk om mensen te ontvangen en te woord te staan? Is een goede sfeer maken iets dat jou goed ligt?
Je zet onder andere koffie en thee, maakt een praatje en je werkt een vaatje weg.
Heb je donderdagavond van 19.00 tot ca 21.15 uur tijd? Neem dan contact op! Ervaring is niet nodig.
Gerelateerd aan
Over De Wilg
De Wilg ondersteunt mensen met een licht verstandelijk beperking en/of psychische problematiek, in het (weer) actief meedoen in de maatschappij. Dit doen wij door het organiseren van verschillende (vrijetijds-) activiteiten, het geven van voorlichting & training en begeleiding bij het verrichten van vrijwilligerswerk. De beperking is niet van belang; bij ons deel je je interesses!
Bekijk meer activiteiten van De WilgDe organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.













