Vrijwilliger gezocht voor het begeleiden van de Autismesoos
Vaste activiteit · 3 uur/week
Mecklenburglaan 3-5, 3581 NW Utrecht, Netherlands
WelzijnKinderen & JongerenMensen met een beperking
Contactpersoon
Angelique Van Den Broek - De WilgStel de contactpersoon een vraag
De Wilg
#24539
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Vrijwilliger-gezocht-voor-het-begeleiden-van-de-Autismesoos/24539 om je aan te melden
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Vrijwilliger-gezocht-voor-het-begeleiden-van-de-Autismesoos/24539 om je aan te melden
Samenvatting
Het is een besloten avond voor mensen met een diagnose in het autistisch spectrum.Elke 2e en 4e vrijdagavond van de maand van 19.30 tot 22.00 uur.
Uitgebreide omschrijving
De autismesoos is elke 2e en 4e vrijdagavond van de maand van 19.30 tot 22.00 uur.
Het is een besloten avond voor mensen met een diagnose in het autistisch spectrum.
Regelmatig worden er activiteiten georganiseerd zoals een bingo of een muziekquiz. Op ontmoetingsavonden zonder specifieke activiteit wordt er met elkaar gepraat of een spelletje gespeeld. Het is belangrijk dat de vrijwilliger oog heeft voor alle aanwezigen en meehelpt aan een fijne sfeer.
Wat vrijwilligers nodig hebben😇 Verklaring Omtrent Gedrag
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleidingOver De Wilg
De Wilg ondersteunt mensen met een licht verstandelijk beperking en/of psychische problematiek, in het (weer) actief meedoen in de maatschappij. Dit doen wij door het organiseren van verschillende (vrijetijds-) activiteiten, het geven van voorlichting & training en begeleiding bij het verrichten van vrijwilligerswerk. De beperking is niet van belang; bij ons deel je je interesses!