Vrijwilliger gezocht voor het crea-atelier voor mensen met een beperking

Praktische informatie
Vacature • Vaste activiteit
Contactpersoon
Angelique Van Den Broek - De Wilg
Voorwaarden
#25777
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Vrijwilliger-gezocht-voor-het-keramiekcrea-atelier/25777 om je aan te melden
Samen met een andere vrijwilliger begeleid je mensen met een verstandelijke beperking bij het crea-atelier.
Elke donderdagavond van 19.15-21.15 uur komt deze gezellige creaclub bij elkaar om te tekenen, kaarten te maken, te knutselen, haken en breien of kleien.
Als vrijwilliger ondersteun je bij de activiteit waar nodig, zorg je voor een goede sfeer en maak je een praatje onder het genot van een kopje thee of koffie.
Lijkt dit je wat? Je bent van harte welkom!
Gerelateerd aan
Over De Wilg
De Wilg ondersteunt mensen met een licht verstandelijk beperking en/of psychische problematiek, in het (weer) actief meedoen in de maatschappij. Dit doen wij door het organiseren van verschillende (vrijetijds-) activiteiten, het geven van voorlichting & training en begeleiding bij het verrichten van vrijwilligerswerk. De beperking is niet van belang; bij ons deel je je interesses!
Bekijk meer activiteiten van De WilgDe organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.












