Vrijwilliger voor gamen op donderdagavond gezocht
Contactpersoon
Angelique Van Den Broek - De Wilg
#24699
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/De-Wilg/activiteiten/Vrijwilliger-voor-gamen-op-donderdagavond-gezocht/24699 om je aan te melden
Samenvatting
Vrijwilliger voor gamen op donderdagavond gezocht!
Uitgebreide omschrijving
Iedere donderdagavond van 19.30 tot 21.00 uur gaan we gezellig gamen! Vind je het leuk om samen met een andere vrijwilliger en een groepje jongeren met een verstandelijke beperking online te spelen? Wij zorgen voor een snack en glaasje fris!
Lijkt het je leuk, neem dan contact op!
Wat vrijwilligers nodig hebben
😇 Verklaring Omtrent Gedrag
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleiding
Over De Wilg
De Wilg ondersteunt mensen met een licht verstandelijk beperking en/of psychische problematiek, in het (weer) actief meedoen in de maatschappij. Dit doen wij door het organiseren van verschillende (vrijetijds-) activiteiten, het geven van voorlichting & training en begeleiding bij het verrichten van vrijwilligerswerk. De beperking is niet van belang; bij ons deel je je interesses!