Breng jij leven in de brouwerij bij eenzame Bert (68)?
Praktische informatie
Vacature • Vaste activiteit
Contactpersoon
Joannieke Dogterom
Wat wij bieden
Voorwaarden
#28683
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Handjehelpen1/activiteiten/Breng-jij-leven-in-de-brouwerij-bij-eenzame-Bert-68/28683 om je aan te melden
Bert houdt van knutselen (aan elektronica en fietsen). Door Niet-Aangeboren Hersenletsel is hij eenzaam. Ga jij wat leuks met hem doen. Coronaproof natuurlijk!
Bert is geboren en getogen in het gezellige Utrecht-Zuilen, en houdt van knutselen (aan elektronica en fietsen). Door Niet-Aangeboren Hersenletsel heeft Bert moeite met contact leggen, waardoor hij zich eenzaam voelt. Ben jij die stevige persoonlijkheid met humor die 1x per week door stof en rommel heen kan kijken om weer wat leven in de brouwerij te brengen met Bert?
Je bezoekt hem coronaproof.
Gerelateerd aan
Over Handjehelpen
Handjehelpen, voor wie maak jij het verschil?
Wil jij wat betekenen voor een ander? Dat kan bij ons! Bij Handjehelpen matchen we vrijwilligers met kinderen en volwassenen met een beperking. Het gaat om vrijwilligerswerk dat past in ieders agenda. En als je iets doet wat je leuk vindt, voelt het niet eens als vrijwilligerswerk. Ga jij iemand leren fietsen, een kind leren vriendjes maken of op stap met een ouder dame? Of steun jij een leeftijdsgenoot?
Geef hulp bij jou om de hoek in Utrecht!
Handjehelpen biedt interessante trainingen en lezingen. Zo leer je nóg meer over vrijwilligerswerk.
De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.











