Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
  • Utrecht Bedankt!
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Hulp bij Dementie

Hulp bij Dementie

Non-profit

In de gemeente Utrecht wonen zo'n drieduizend mensen met dementie, een groot deel van hen woont gewoon nog thuis, vaak samen met de partner of met behulp van de kinderen. Hulp bij Dementie koppelt ...

WelzijnMensen met een beperkingOuderen
Activiteiten
Foto's
SBBI/ANBI
3 Goede gezondheid en welzijn1 Geen armoede5 Gendergelijkheid

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 17 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Eropuit met dame (78) met dementie

Eropuit met dame (78) met dementie

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

0—2 uur/week
Kromme Nieuwegracht 50, 3512 HK Utrecht, Netherlands

Contactpersoon

Tessa Bakker

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
Hulp bij Dementie

#52277
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Hulp-bij-Dementie/activiteiten/Eropuit-met-dame-78-met-dementie/52277 om je aan te melden

Mw is recent in Utrecht komen wonen en kent nog weinig mensen in de stad. Ze zou graag samen met een vrijwilliger koffie drinken en de stad leren kennen.

Mevrouw woont samen met haar kat in Noordoost. Je komt bij haar thuis en drinkt daar gezellig een kop koffie. Daarna kunnen jullie samen in de wijk wandelen, ergens wat gaan drinken of iets anders leuks doen in de stad. Het lijkt haar ook erg leuk om af en toe samen naar een tuincentrum te gaan.


Vooral overdag voelt mevrouw zich alleen. Ze zou daarom graag aan het eind van de ochtend of in de middag afspreken op maandag, woensdag of donderdag. Dat kan wekelijks, maar ook om de week.


Heb jij humor en wil je er samen met mevrouw op uit? Neem dan snel contact op!


Weet je niet zeker of maatje worden van iemand met dementie bij je past? Geen zorgen! Je krijgt scholing en begeleiding, zodat jij mevrouw met een gerust hart kan bezoeken.

Gerelateerd aan

Begeleiding
Sociaal contact
Maatje & buddy
Nederlands
Welzijn
Mensen met een beperking
Ouderen
Geen armoede
Goede gezondheid en welzijn
Gendergelijkheid

Hoe kom ik er?

Over Hulp bij Dementie

In de gemeente Utrecht wonen zo'n drieduizend mensen met dementie, een groot deel van hen woont gewoon nog thuis, vaak samen met de partner of met behulp van de kinderen. Hulp bij Dementie koppelt vrijwilligers aan mensen met dementie én/of aan de naasten die voor hen zorgen. De vrijwilliger helpt hen door er te zijn: het bieden van gezelschap of een luisterend oor maakt het verschil voor degene met dementie en de mantelzorger.
Als jij je aanmeldt als vrijwilliger maken we eerst een afspraak om kennis te maken. We bespreken dan ook je wensen, zoals in welk deel van de stad je wilt werken en wat je het liefste zou doen met je cliënt. Ben je nog steeds enthousiast, dan volg je een korte scholing over dementie en zorgen wij voor een goede match. We spreken dan af dat je minimaal een half jaar bij je cliënt op bezoek gaat. Gedurende je werk bij ons, kun je altijd bij ons terecht met je vragen.

Bekijk meer activiteiten van Hulp bij Dementie

Deze activiteit is vol. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Jouw ervaring is goud waard voor iemand met dementie!

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Jouw ervaring is goud waard voor iemand met dementie!

Als vrijwilliger bied je gezelschap, een luisterend oor en een vertrouwd gezicht. Een klein gebaar, met grote impact.

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Boodschappen en koffie met Mies

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Boodschappen en koffie met Mies

De 79-jarige Wies in Zuidwest is opzoek naar een boodschappen hulp die samen met haar boodschappen doet en een bakje koffie drinkt.

Geplaatst door U Centraal
Op de koffie en wandelen met Betty

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Op de koffie en wandelen met Betty

72-jarige vrouw in Oog in Al is opzoek naar een wandelmaatje die daarvoor gezellig samen een bakje koffie drinkt.

Geplaatst door U Centraal
Een maatje

Vaste activiteit · 1—3 uur/week

Een maatje

Tijd en aandacht voor een kwetsbare oudere (met NAH) om samen te genieten van eenvoudige dingen als wandelen, kopje koffie, een spelletje.

Geplaatst door 's Heeren Loo
Beweegmaatjes gezocht! Help een wijkbewoner door samen te gaan bewegen !

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Beweegmaatjes gezocht! Help een wijkbewoner door samen te gaan bewegen !

Door samen te gaan sporten en bewegen steun je iemand met hun doel te bereiken bv. gezonder, meer contacten. Wandelen, fietsen of een beweegles uit proberen.

Geplaatst door Beweegmaatjes
Help Rayan (38) zich thuis te voelen  in zijn nieuwe buurtje!

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Help Rayan (38) zich thuis te voelen in zijn nieuwe buurtje!

Rayan is een rustige man uit Marokko. Zijn Nederlands is nog niet zo goed, maar wil daar graag beter in worden. Hij heeft geen netwerk en kent bijna niemand.

Geplaatst door Handjehelpen

Vind Workshops die bij jou passen

Jun

18

Training LVB wel of geen handleiding

Workshop · 18 jun, 14:00 - 17:00

Training LVB wel of geen handleiding

Training over wat jij kan doen als je mensen met een licht verstandelijke beperking ontmoet. Deze editie is speciaal gericht op vrijwilligerscoördinatoren.

Geplaatst door De Wilg

Okt

6

Levensgeluk vergroten

Workshop · 6 okt, 13:30 — 16 dec, 14:30

Levensgeluk vergroten

De cursus Grip & Glans leert je hoe je actief je eigen welbevinden kunt verbeteren en meer grip op je leven kunt krijgen.

Geplaatst door WIJ 3.0

Jun

8

Workshop Spelleider - samen verhalen delen met Sharing stories

Workshop · 8 jun, 13:00 - 16:00

Workshop Spelleider - samen verhalen delen met Sharing stories

Wil je op een leuke en ontspannen manier als spelleider bijdragen aan het verhalen delen in de wijk? Leer over Sharing Stories bij een workshop op 8 juni!

Geplaatst door Buurtbel Wittevrouwen en omgeving

Jun

8

Workshop Spelleider - samen verhalen delen met Sharing stories

Workshop · 8 jun, 13:00 - 16:00

Workshop Spelleider - samen verhalen delen met Sharing stories

Wil je op een ontspannen manier als spelleider bijdragen aan het verhalen delen in de wijk? In de workshop van 8 juni leer je hoe je dit voor mekaar krijgt.

Geplaatst door Wijkcooperatie Griftstroom

Aug

6

Nieuw
Workshop: Wij zijn natuur

Workshop · 6 aug, 10:00 - 11:30

Workshop: Wij zijn natuur

In deze workshop trekken we samen naar buiten en ontdekken we met kleine, speelse oefeningen de wereld om ons heen

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Aug

4

Nieuw
Workshop: Rust in je hoofd voor vrouwen

Workshop · 4 aug, 12:30 - 14:00

Workshop: Rust in je hoofd voor vrouwen

Tijdens deze bijeenkomst leer je hoe je met eenvoudige visualisatie-oefeningen meer rust in je hoofd brengt én je creativiteit aanwakkert.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

0—2 uur/week
Kromme Nieuwegracht 50, 3512 HK Utrecht, Netherlands

Contactpersoon

Tessa Bakker

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands