Sint zoekt hulp tijdens intocht op 13 november
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Intocht-Utrecht/activiteiten/Sint-zoekt-hulp-tijdens-intocht-op-13-november/24208 om je aan te melden
Uitgebreide omschrijving
Help jij mee met de intocht in Utrecht?
Sint zoekt hulp
Op zondag 13 november komt Sinterklaas weer aan in Utrecht. Alle inwoners van Utrecht zijn van harte welkom bij dit grote feest dat vorig jaar door ruim 35.000 enthousiaste bezoekers meegevierd werd. Hiermee is de intocht van Sinterklaas een van de grootste evenementen in Utrecht.
De intocht bestaat uit vier onderdelen: de vaartocht door de Oude Gracht, de aankomst op de Weerdsluis, de optocht door de stad en het kinderevenement op het Domplein. Zonder hulp op allerlei gebied kan de intocht niet gerealiseerd worden.
Aanpakkers tijdens de intocht op 13 november
Voor de intocht zoeken we enthousiaste aanpakkers die tijdens de intocht verschillende klusjes willen doen. Zo is jouw hulp erg welkom bij de abseilende pieten, de vaartocht, de cadeaubrigade en bij de algehele logistiek van de intocht. We beginnen zondagochtend en eindigen de dag rond 16.00 uur met een drankje tijdens de audientie in het academiegebouw.
Grimeurs op 13 november
Op zondag 13 november worden in alle vroegte 150 pieten geschminkt. Ben je een vroege vogel en wil je helpen? Meld je dan aan. Je hoeft geen ervaring met grimeren te hebben, je krijgt vooraf instructies.
Aanmelden of meer informatie
Vind jij het leuk de handen uit de mouwen te steken en heb je tijd op 13 november? Mail ons via onderstaande roze knop.
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleidingOver Intocht Utrecht
De intocht is een complex evenement bestaande uit zes hoofdonderdelen: de start bij het Ledig Erf, de vaartocht door de Oude Gracht, de aankomst op de Weerdsluis, de optocht door de stad, het kinderevenement op het Domplein en verschillende kleine deel-evenementen.
De organisatie van de intocht is in handen van tientallen gemotiveerde vrijwilligers die er alles aan doen om er weer een fantastisch evenement van te maken. Er zijn voor de intocht in november elk jaar veel vrijwilligers nodig om dit mooie feest mogelijk te maken.