Navigatie overslaan

Slaapwacht Johannes Hospitium Vleuten

Slaapwacht Johannes Hospitium Vleuten

Praktische informatie

Vacature Tijdelijke activiteit

Flexibele uren
Kloosterweide 2, 3451 VN Vleuten, Netherlands

Contactpersoon

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands
Johannes Hospitium Vleuten

#24414
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Johannes-Hospitium-Vleuten/activiteiten/Zorgvrijwilliger-voor-slaapdienst-Johannes-Hospitium-Vleuten/24414 om je aan te melden

Vind je slaapdiensten geen probleem? Ervaring in de zorg is niet nodig. Je kan gewoon slapen en wordt gewekt als dat nodig is.

Ben je zorgzaam maar ook praktisch ingesteld? Vind je het geen probleem om slaapdiensten te doen? Kom onze verpleegkundigen helpen bij de zorg aan de gasten in het hospitium! Ervaring in de zorg is niet nodig. Bij ons worden ernstig zieke mensen tijdens de laatste fase van hun leven liefdevol en gastvrij verzorgd. 


De slaapdienst is van 23.00 tot 08.00 uur. Je hebt een eigen slaapkamer met badkamger tot je beschikking. Je kunt gewoon slapen en wordt alleen door de dienstdoende verpleegkundige gewekt als zij extra handen nodig heeft aan het bed. 

Het is fijn als je minimaal 2x per maand inzetbaar bent.


Je wordt goed ingewerkt en begeleid. Je kunt ook deelnemen aan cursussen en trainingen. Het inwerken gebeurt overdag. 

Gerelateerd aan

Hulpverlening
Ondersteunend werk
Begeleiding
Nederlands
Sociaal contact
Zorg
Welzijn
Goede gezondheid en welzijn

Hoe kom ik er?

Over Johannes Hospitium Vleuten

Johannes Hospitium Vleuten:

'Even heel dichtbij de ander staan'

Op een rustige plek, midden in Vleuten ligt het Johannes Hospitium. Het hospitium biedt mensen in hun laatste levensfase een gastvrij en comfortabel verblijf met deskundige verzorging en begeleiding. In een veilige, vertrouwde omgeving geeft het de gast en zijn naasten de gelegenheid in alle rust en op een persoonlijke wijze afscheid te nemen. In het Johannes Hospitium is plaats voor acht gasten. Elke gast heeft een ruime eigen kamer met terrasje en uitzicht op de tuin. Het Hospitium zou niet kunnen bestaan zonder de inzet van vrijwilligers!
“Onze vrijwilligers doen er alles aan om mensen in de laatste fase van hun leven op een liefdevolle manier te geven wat zij nodig hebben,” vertelt de vrijwilligerscoördinator. “Dat kan op verschillende manieren. Er zijn vrijwilligers die de verpleegkundigen assisteren bij de verzorging, zij helpen de gasten met douchen, aankleden en eten etc. Ervaring in de zorg is hiervoor niet nodig. Daarnaast zijn er vrijwilligers die als gastvrouw of gastheer bezoekers ontvangen, de telefoon beantwoorden en zorgen voor koffie. Ook onze prachtige tuin wordt door vrijwilligers onderhouden. Kookvrijwilligers verzorgen de maaltijden voor onze gasten. Onze vrijwilligers zijn erg betrokken, er is overleg en begeleiding. Er worden cursussen aangeboden en een eigen koor zingt onder andere bij herdenkingsbijeenkomsten. Mensen vragen vaak of het werk niet zwaar is. Natuurlijk is het intens, maar sterven hoort bij het leven en in het Hospitium wordt vooral ook geleefd. Juist in een fase waarin mensen het leven loslaten. Er is naast verdriet ook ruimte voor fijne herinneringen en plezier. Dat maakt het vrijwilligerswerk zo mooi om te doen, je mag even heel dichtbij de ander staan”.

Bekijk meer activiteiten van Johannes Hospitium Vleuten

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren

Incidentele begeleiding bij (medische) afspraken (Franssprekend)

SNDVU Seguro zoekt Franssprekende vrijwilligers die onze Franstalige bewoners incidenteel willen begeleiden naar afspraken, zoals ziekenhuisbezoeken.

Geplaatst door SNDVU Seguro

Vaste activiteit · 2—11 uur/maand

Word jij het steungezin of weekendmaatje voor Chris (8) en Marnix (4)?

​Miranda is een alleenstaande moeder met drie kinderen: Eva (11), Chris (8) en Marnix (4). Door een mobiliteitsbeperking is ze snel overbelast.

Geplaatst door Handjehelpen

Vaste activiteit · 4—6 uur/week · Start vanaf 4 mrt 2026

Enthousiaste hulp gezocht Odensehuis Andante

Ben jij de enthousiaste, gemotiveerde vrijwilliger die blij wordt van een omgeving waar mensen centraal staan?

Geplaatst door Odensehuis Andante

Vaste activiteit · 3—8 uur/week

Maak het Verschil in de Moestuin van Abrona Oirschot

Kom jij ons helpen bij het aanleggen en onderhouden van een moestuin? Zo zorg jij voor een zinvolle invulling van de werkweek van bewoners en maak je hen trots.

Geplaatst door Abrona
Nieuw

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Maatje gezocht voor slimme energieke jongen (8)

Word jij het mannelijke maatje waarbij Mason een middagje zichzelf kan zijn? Ja toch?

Geplaatst door Handjehelpen
Nieuw

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Maak jij het verschil voor dit gezin met intense problematiek?

Voor een betrokken moeder (50) zoeken we een warme vrijwilligster die haar en haar twee zoons (4 en 7 jaar) wat lucht kan geven.

Geplaatst door Handjehelpen

Vind Workshops die bij jou passen

Mei

22

Workshop · 22 mei, 14:00 — 3 jul, 16:00

De VrijdagmiddagVonk

In mei start weer De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Mei

28

Workshop · 28 mei, 15:00 - 17:00

Workshop 'Taalcoaching voor praktijkleerders'

Begeleid jij volwassen taalleerders met weinig schoolervaring? Of heb je deelnemers die nauwelijks kunnen lezen en schrijven?

Geplaatst door Taal Doet Meer

Jun

23

Workshop · 23 jun, 14:00 - 15:00

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Workshop · 4—8 uur

LVB Experience voor professionals

Stap in de wereld van mensen met een LVB (dit is een testbericht)

Geplaatst door Samen voor Overvecht

Apr

28

Workshop · 28 apr, 14:00 - 16:00

Creatieve Workshop: Maak jouw Krachtobject – met klei, woorden en betekenis

Ontdek jouw kracht! Maak met klei een persoonlijk krachtobject en geef woorden aan wat jou sterk maakt. Delen mag, alles is goed. Je bent welkom 🌿

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

6

Workshop · 6 mei, 10:00 - 12:30

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature Tijdelijke activiteit

Flexibele uren
Kloosterweide 2, 3451 VN Vleuten, Netherlands

Contactpersoon

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Beheersing van het Nederlands