Navigatie overslaan

Mensen gezocht die affiniteit hebben met sporten

Mensen gezocht die affiniteit hebben met sporten

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—4 uur/week
Livingstonelaan, 3526 JH Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
M&K

#48755
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/MK-/activiteiten/Mensen-gezocht-die-affiniteit-hebben-met-sporten/48755 om je aan te melden

Wil jij deel uitmaken van het team M&K? Dan kan dit. Wij zijn opzoek naar mensen die bezig zijn met sport. Met name iemand die conditioneel sterk is.

De taken zullen bestaan uit het ondersteunen van onze kickboks trainers. Om zo samen een mooie kickboks neer te zetten.

Gerelateerd aan

Hulpverlening
Advies & Mentoring
Sport
Training
Zorg
Armoedebestrijding
Buurt & omgeving
Goede gezondheid en welzijn

Hoe kom ik er?

Over M&K

Wij zijn een sociale organisatie die zich inzet om jongeren en jongvolwassenen hun dromen te laten verwezenlijken en ze helpt bij het omgaan met tegenslagen en het wegnemen van belemmeringen. Wij richten ons op jongeren en jongvolwassenen die te maken hebben met kwetsbaarheden, zoals een instabiele thuissituatie, lage sociaaleconomische status, ongunstige wijkstructuur, deviante socialisatie op straat, agressie problematiek, criminaliteit, et cetera, die hen belemmeren in normconformiteit en het verwezenlijken van hun dromen. Het met jongeren en jongvolwassenen werken naar een droomtoekomst is dan ook een belangrijk vertrekpunt voor al het handelen binnen onze organisatie.

Bekijk meer activiteiten van M&K

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Nieuw

Tijdelijke activiteit · 2—4 uur/week · Voor ongeveer 6 maanden

Spaarkring / groepsbegeleider

Vind je het leuk om groepen te begeleiden? En om in een gezellige en informele sfeer mensen te inspireren om te sparen en rond te komen? Lees dan vooral verder!

Geplaatst door Spaarkracht

Tijdelijke activiteit · 2—4 uur/week · Voor ongeveer 6 maanden

Spaarkring / groepsbegeleider

Vind je het leuk om groepen te begeleiden? En om in een gezellige en informele sfeer mensen te inspireren om te sparen en rond te komen? Lees dan vooral verder!

Geplaatst door Spaarkracht

Vaste activiteit · 3—4 uur/week

Workshopleider Goed Voorbereid

Wil jij graag een belangrijke bijdrage leveren aan het vergroten van de weerbaarheid in onze samenleving?

Geplaatst door Rode Kruis Regio Midden-Nederland

Vaste activiteit · 3—5 uur/week

Financieel vrijwilliger Voedselbank Overvecht

Als financieel vrijwilliger zet je je in voor de financiële vooruitgang van deelnemers van de Voedselbank.

Geplaatst door U Centraal

Vaste activiteit · Flexibele uren

Creatieve Boodschapper & Beheerder

Hou jij van slim inkopen, creatief koken en iets goeds doen voor een ander?

Geplaatst door Stichting Robin Food 4 You

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Word onze nieuwe fietsbegeleider!

Houd je van fietsen én gezelligheid? Sluit je aan bij onze fietsmiddag vanuit buurthuis De PlaYce en word onze enthousiaste fietsmaatje!

Geplaatst door Leger des Heils

Vind Workshops die bij jou passen

Workshop · 4—8 uur

LVB Experience voor professionals

Stap in de wereld van mensen met een LVB (dit is een testbericht)

Geplaatst door Samen voor Overvecht

Apr

29

Nieuw

Workshop · 29 apr, 19:00 - 21:00

Workshop Crowdfunding en Campagne voeren

Wil je leren hoe je een succesvolle crowdfundingcampagne kan opzetten? In deze workshop geeft Voor je Stadsie je alle tools om meteen aan de slag te gaan!

Geplaatst door Voor je Stadsie

Workshop · voor 1 sep

💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Stichting Digiwijs 3.0 biedt (gratis) computercursussen in Utrecht. Werk aan je digitale vaardigheden.

Geplaatst door Digiwijs 3.0

Jun

23

Workshop · 23 jun, 14:00 - 15:00

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

28

Workshop · 28 mei, 13:30 - 16:00

Creatieve workshop: Kintsugi

Tijdens de workshop ga je aan de slag met het maken van je eigen Kintsugi-schaaltje.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Apr

28

Workshop · 28 apr, 14:00 - 16:00

Creatieve Workshop: Maak jouw Krachtobject – met klei, woorden en betekenis

Ontdek jouw kracht! Maak met klei een persoonlijk krachtobject en geef woorden aan wat jou sterk maakt. Delen mag, alles is goed. Je bent welkom 🌿

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—4 uur/week
Livingstonelaan, 3526 JH Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Wat wij bieden

Extra begeleiding

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands