Ben jij erbij op SPRING 2014?
Contactpersoon
Heidi van der Woude
#23783
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/SPRING-Performing-Arts-Festival/activiteiten/Ben-jij-erbij-op-SPRING-2014/23783 om je aan te melden
Uitgebreide omschrijving
Word vrijwilliger bij SPRING!
15 t/m 25 mei 2014
SPRING is op zoek naar enthousiaste mensen die niet bang zijn hun handen uit de mouwen te steken en mee willen werken aan het festival.
SPRING is een internationaal festival voor vernieuwende dans en theater. Tien dagen langs is Utrecht dé plek om voorstellingen te zien van spannende en innovatieve choreografen en theatermakers.
Van 15 t/m 25 mei vindt de tweede editie van het festival plaats. Dit alles is niet mogelijk zonder een leuk en enthousiast team van vrijwilligers. Als vrijwilliger doe je (werk) ervaring op, ontmoet je nieuwe mensen en kun je de voorstellingen bezoeken, maar bovenal maken we samen het festival tot een succes!
Ben jij erbij op SPRING?
Vanaf nu kun je je aanmelden via www.springutrecht.nl/vrijwilligers-gezocht
We vragen iedere vrijwilliger om zes diensten bij ons te werken.
Naast een mooie ervaring en een gezellig team, krijg je als vrijwilliger bij SPRING:
- SPRING festivalshirt
- een spetterend eindfeest
- vrijkaarten voor voorstellingen
Een festival zonder vrijwilligers is ondenkbaar. Houd jij van theater, dans en muziek, heb je pit en weet je van aanpakken? Meld je dan aan als vrijwilliger! Samen maken we van SPRING een mooi en avontuurlijk festival.
Wat vrijwilligers nodig hebben
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleiding
Over SPRING Performing Arts Festival
SPRING presenteert nieuwe ontwikkelingen in de internationale hedendaagse podiumkunsten met een focus op de cross-over tussen dans, theater en performance en op kunst in de openbare ruimte. Dat doet SPRING door jaarlijks in mei het tiendaagse SPRING Performing Arts Festival te organiseren voor een divers en nieuwsgierig publiek. Net als voorgaande jaren zijn we weer hard op zoek naar enthousiaste vrijwilligers om het festival tot een succes te maken..
Dit jaar vindt SPRING Performing Arts Festival plaats van 22 t/m 31 mei. In de theaters van Utrecht en op locaties in de stad.