Navigatie overslaan

webmaster en google expert

webmaster en google expert

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—4 uur/week
Utrecht, Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands
Stichting Ella Vogelaar

#45088
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/St-Ella-Vogelaar/activiteiten/webmaster-en-google-expert/45088 om je aan te melden

webmaster/google-expert

Vrouwen en kinderen zonder papieren kunnen financiële ondersteuning krijgen bij de nieuwe Stichting Ella Vogelaar. De hulp van een webmaster/google expert kunnen we daarbij goed gebruiken! Vind jij het technisch uitbouwen van wordpress websites een mooie klus? En kan je ons helpen om op een handige manier samen te werken in google? Dan maken we graag kennis met jou! Het aantal uren is moeilijk in te schatten; in het begin hebben we voor de opzet van de site wat meer tijd van je nodig, daarna gaat het om halfjaarlijks onderhoud en af en toe een hulpvraag.

Gerelateerd aan

Nederlands
Website maken
Ontwerp
Data Science
Computer
Vluchtelingen & Minderheden
Welzijn
Sociale rechtvaardigheid
Goede gezondheid en welzijn

Hoe kom ik er?

Over Stichting Ella Vogelaar

Op 21 januari 2021 is in Utrecht de Stichting Ella Vogelaar opgericht. De stichting geeft financiële steun aan vrouwen en kinderen zonder recht op verblijf in Nederland. Een gezond en veilig bestaan voor hen staat voorop.
Wie kunnen er terecht bij Stichting Ella Vogelaar? Individuele vrouwen uit heel Nederland via een organisatie die zich voor de doelgroep inzet, kunnen aankloppen. Er is steun beschikbaar voor voeding, kleding, medische zorg, onderwijs en juridische bijstand.
Initiatiefnemer van de stichting is Henny van den Nagel. Zij is net als Ella Vogelaar een sociaal bewogen Utrechtse, met oog voor de meest kwetsbare groepen in de samenleving. “Als je investeert in deze vrouwen en kinderen, investeer je in de zwakste schakel. Zo maak je uiteindelijk de hele maatschappij sterker.”

Bekijk meer activiteiten van Stichting Ella Vogelaar

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Vaste activiteit · Flexibele uren

Social media en Communicatie held gezocht!

Ben jij een social media en communicatie held en kan je ook flyers maken? Dan zoeken we jou!

Geplaatst door Stichting Robin Food 4 You

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren

Incidentele begeleiding bij (medische) afspraken (Franssprekend)

SNDVU Seguro zoekt Franssprekende vrijwilligers die onze Franstalige bewoners incidenteel willen begeleiden naar afspraken, zoals ziekenhuisbezoeken.

Geplaatst door SNDVU Seguro

Vaste activiteit · Flexibele uren

Bestuurslid Stichting All4All

Bestuurslid gezocht Stichting All4All. Ben jij geïnteresseerd in andere culturen? Zet je in voor ongedocumenteerden en andere medelanders en Nederlanders!

Geplaatst door Stichting All4All

Vaste activiteit · 2—6 uur/week

Gastheer/gastvrouw

Vind je het leuk om met verschillende mensen en culturen in contact te zijn? Praatjes te maken, en mensen te helpen? Dan is deze functie echt iets voor jou!

Geplaatst door Stichting Ubuntuhuis

Vaste activiteit · 7—9 uur/maand

Bestuuslid Personele zaken

Bij het Ubuntuhuis zijn we op zoek naar een bestuurslid voor Personele Zaken. Heb je affiniteit met de doelgroep? Kom kennis maken!

Geplaatst door Stichting Ubuntuhuis

Vaste activiteit · 3—4 uur/week

Help je buurtbewoners met hun praktische vragen tijdens onze spreekuur?

Word vrijwilliger bij het Open Huis! Help buurtbewoners met hun praktische vragen

Geplaatst door Stichting Al Amal

Vind Workshops die bij jou passen

Apr

16

Workshop · 16 apr, 14:00 - 16:00

Schrijven naar herstel: Een schrijfatelier over kracht & verbinding

In dit schrijfatelier staan we samen stil bij wat herstel voor jou betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Apr

28

Workshop · 28 apr, 14:00 - 16:00

Creatieve Workshop: Maak jouw Krachtobject – met klei, woorden en betekenis

Ontdek jouw kracht! Maak met klei een persoonlijk krachtobject en geef woorden aan wat jou sterk maakt. Delen mag, alles is goed. Je bent welkom 🌿

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Apr

13

Workshop · 13 apr, 13:30 - 16:00

Training: Werken met eigen ervaring

Wil je leren hoe je jouw eigen ervaringen kunt inzetten om anderen te ondersteunen in hun herstel?

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

19

Workshop · 19 mei, 15:00 - 17:00

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Dans en Herstel is een reeks van 6 bijeenkomsten waarin we op een zachte, lichaamsgerichte manier onderzoeken wat herstel voor jóu betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

6

Workshop · 6 mei, 10:00 - 12:30

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

12

Workshop · 12 mei, 14:00 - 16:00

🎶 Workshop: Muziek in Zelfregie en Herstel

Samen luisteren naar muziek die raakt, troost of kracht geeft. Deel wat het met je doet of neem iets mee dat jou helpt. Echt zijn is genoeg. Je bent welkom 🎵

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature Vaste activiteit

2—4 uur/week
Utrecht, Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Voorwaarden

Beheersing van het Nederlands