gezocht Chauffeur voor de rolstoelbus

gezocht Chauffeur voor de rolstoelbus

Vaste activiteit · 1—3 uur/week
Costa Ricadreef 9, 3563 TC Utrecht, Netherlands
Vervoer
Kunst & cultuurSport & RecreatieWelzijn

Contactpersoon

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Stichting Axioncontinu locatie ' t Huis a/d Vecht

#23499
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Axioncontinu-locatie--t-Huis-ad-Vecht/activiteiten/gezocht-Chauffeur-voor-de-rolstoelbus/23499 om je aan te melden

Uitgebreide omschrijving

In verband met uitbreiding van de dienstverlening zijn wij op zoek naar een chauffeur die onze bewoners wil brengen en ophalen van en naar het winkelcentrum. Het gaat om het rijden op een aangepaste personenbus met bewoners van het verzorgingshuis die ook afhankelijk van een rolstoel kunnen zijn. Vaardigheden: U heeft een goede rijvaardigheid en het liefst ervaring met het rijden in een personenbus. U beschikt over goede sociale vaardigheden en bent klantvriendelijk.

Wat vrijwilligers nodig hebben

😇 Verklaring Omtrent Gedrag

Wat wij vrijwilligers aanbieden

💸 Vrijwilligersvergoeding

🤝 Extra begeleiding

Hoe kom ik er?

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Stichting Axioncontinu locatie ' t Huis a/d Vecht

Ligging Woonzorgcentrum ’t Huis aan de Vecht ligt in een rustig deel van de Utrechtse wijk Overvecht. De parkachtige omgeving leent zich goed voor wandelingen. In de tuin van ’t Huis aan de Vecht is een groot buitenterras en in de directe omgeving bevindt zich het winkelcentrum De Klop. Wonen Het woonzorgcentrum bestaat uit 180 appartementen, verdeeld over twaalf verdiepingen. De appartementen hebben een of twee kamers, een open keuken en een badkamer. In de keuken zijn een kookplaat en een koelkast aanwezig. De badkamer is uitgerust met een douche, een verhoogd toilet en een wastafel. De appartementen zijn voorzien van kastruimte, telefoonaansluiting, noodoproep en elektrische zonwering. ’t Huis aan de Vecht biedt u service zoals in een hotel. Zo kunt u op basis van een keuzemenu zelf uw maaltijd samenstellen. U kunt de maaltijd gebruiken in uw eigen appartement, maar ook in het restaurant op de begane grond. Bezoekers kunnen mee-eten. Enkele avonden per week kunnen bewoners en wijkbewoners in seniorenrestaurant ’t Trefpunt terecht voor een driegangendiner. Het woonzorgcentrum beschikt verder over een winkeltje voor de dagelijkse boodschappen. Zorg ’t Huis aan de Vecht biedt een breed palet aan zorg: van hulp bij lichamelijke verzorging tot verpleegkundige zorg. Binnen ’t Huis aan de Vecht zijn twee units voor bewoners met een verpleeghuisindicatie; een voor bewoners met lichamelijke aandoeningen en een voor bewoners met geheugenproblemen. Ook biedt ’t Huis aan de Vecht de mogelijkheid van tijdelijke opname. Aan het woonzorgcentrum is een huisarts verbonden, maar bewoners kunnen ook hun eigen huisarts aanhouden. ’t Huis aan de Vecht beschikt over een apotheek, een praktijk voor fysiotherapie en een pedicure. Elke bewoner een vast contactpersoon, de ‘Eerst Verantwoordelijke’. De afspraken die deze EV’er met de bewoner maakt, worden vastgelegd in het persoonlijke woonzorgplan. Aanvullende diensten, zoals een audicien, opticien en een firma die gebruikers van steunkousen hulp biedt, komen regelmatig langs. De trombosedienst bezoekt het woonzorgcentrum eenmaal per week; indien nodig bezoeken deze medewerkers de bewoners in hun appartement.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Klusjes man/vrouw- Aanpakker!

Tijdelijke activiteit · 4—6 uur/maand

Klusjes man/vrouw- Aanpakker!

Je houdt van aanpakken, je bent praktisch, handig en oplossingsgericht, helpt met opknappen en opruimen en je bent de ene maand wat vaker nodig dan de andere.

Geplaatst door De Dame Zuilen
Begeleider/ Organisator voor leuke Uitjes

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren

Begeleider/ Organisator voor leuke Uitjes

Je organiseert 4x p.j. een uitje en regelt vervoer, entree, lunch, aanmeldingen en financiële afwikkeling en je neemt zelf deel aan het uitje als begeleider.

Geplaatst door De Dame Zuilen
Bus driver en sportieve begeleider voor jonge mensen met dementie.

Vaste activiteit · 2—6 uur/week

Bus driver en sportieve begeleider voor jonge mensen met dementie.

Naast sporten met onze deelnemers zoeken wij vrijwilligers die het ook leuk vinden om op de bus te rijden voor 't ophalen en thuisbrengen van onze deelnemers.

Geplaatst door King Arthur Groep
Gastheren en -vrouwen voor begeleiding van ouderen naar culturele uitjes

Vaste activiteit · Flexibele uren

Gastheren en -vrouwen voor begeleiding van ouderen naar culturele uitjes

Wij zijn op zoek naar enthousiaste en betrokken gastvrouwen/-heren uit de regio Utrecht die van theater, film, musea en concerten houden.

Geplaatst door Stichting Vier het Leven
Vrijwilliger voor ziekenhuisbegeleiding

Vaste activiteit · 1—3 uur/week

Vrijwilliger voor ziekenhuisbegeleiding

Bewoners begeleiden van en naar het ziekenhuis.

Geplaatst door Stichting Axioncontinu locatie ' t Huis a/d Vecht
Fietsvrijwilliger op de duofiets

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren

Fietsvrijwilliger op de duofiets

Samen met 1 van onze bewoners een heerlijke fietstocht maken door de stad Utrecht.

Geplaatst door Careyn Utrecht Stad

Vind Workshops die bij jou passen

Nov

19

Existentiële eenzaamheid. Herken ik het en dan ...... ?

Workshop · 19 nov, 14:00 - 17:00

Existentiële eenzaamheid. Herken ik het en dan ...... ?

Existentiële eenzaamheid? Wat is het? Herken je het? En hoe reageer je erop?

Geplaatst door Zin in Utrecht

Dec

23

🌟 Workshop: Ontspanning en inspiratie door visualisatie

Workshop · 23 dec, 13:00 - 14:00

🌟 Workshop: Ontspanning en inspiratie door visualisatie

Gun jezelf een moment van rust én creativiteit

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Dec

10

Creatieve workshop: Herstellen in Kleur

Workshop · 10 dec, 10:00 - 12:30

Creatieve workshop: Herstellen in Kleur

Zin om op een ontspannen en creatieve manier bezig te zijn met herstel? Kom naar onze workshop waarin we aan de slag gaan met stoffen, verf en jouw verhaal

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Nov

24

Workshop: Ervaar de kracht van verbinding

Workshop · 24 nov, 10:00 - 12:00

Workshop: Ervaar de kracht van verbinding

Iedere ontmoeting is nieuw en anders. Ga mee op ontdekkingsreis in de wondere wereld van wat contact en verbinding tussen mensen kan brengen. Wees welkom!

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Dec

9

🌟 Workshop: Stretch en ontspanning voor vrouwen

Workshop · 9 dec, 13:00 - 14:30

🌟 Workshop: Stretch en ontspanning voor vrouwen

Gun jezelf een moment van rust én creativiteit

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel
💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Workshop · voor 15 sep 2026

💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Stichting Digiwijs 3.0 biedt (gratis) computercursussen in Utrecht. Werk aan je digitale vaardigheden.

Geplaatst door Digiwijs 3.0