Kok of ervaren koker voor Samen Eten op donderdagavond

Kok of ervaren koker voor Samen Eten op donderdagavond

Vaste activiteit · 2—4 uur/week
Oudwijkerdwarsstraat 148, 3581 WG Utrecht, Netherlands
Koken & eten
Kunst & cultuurSport & RecreatieWelzijn

Contactpersoon

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Stichting Podium Oost

#25041
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Podium-Oost/activiteiten/Kok-of-ervaren-koker-voor-Samen-Eten-op-donderdagavond/25041 om je aan te melden

Samenvatting

Keuken prins of prinses / leeftijd niet belangrijk , smaakpapillen des te meer......

Uitgebreide omschrijving

Podium Oost is een buurtinitiatief in het voormalig buurthuis Oudwijk, een sociaal-cultureel ontmoetingscentrum voor heel Utrecht Oost. Podium Oost wil voor wijkbewoners van Utrecht Oost letterlijk en figuurlijk ruimte scheppen om elkaar te ontmoeten.

Iedere tweede donderdag en vierde maandag van de maand kan in Podium Oost door buurtbewoners worden gegeten. Elkaar ontmoeten in huiselijke sfeer, samen eten en onder het eten een gezellig praatje maken … Dat en nog veel meer biedt Samen Eten.

Omdat een van onze vaste koks gaat stoppen zoeken we iemand die het leuk vind om eens in de maand, op de 2e donderdag van de maand te koken voor een groep van ongeveer 30 mensen. Heb je affiniteit met lekker eten en vind je werken in een klein team leuk en gezellig??  Geef ons een bel, stuur ons een mail of kom gewoon langs.

Neem voor meer informatie of een kennismakingsgesprek contact op met Andy Wernsen (coördinator Podium Oost) via onderstaande roze knop.

Hoe kom ik er?

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Stichting Podium Oost

Podium Oost wil voor wijkbewoners van Utrecht Oost letterlijk en figuurlijk ruimte scheppen om elkaar te ontmoeten. Dat gebeurt door een breed scala van activiteiten aan te bieden waaraan wijkbewoners zowel actief als passief kunnen deelnemen.

Podium Oost streeft ernaar die activiteiten te richten op alle geledingen van de wijkbewoners. Extra kansen krijgen activiteiten, die verschillende lagen van de bewoners onderling met elkaar in contact brengen.

Podium Oost een sociaal cultureel ontmoetingscentrum in Utrecht Oost, waar onder andere plaats is voor verschillende initiatieven, waar sportles kan worden gegeven, ruimte is voor creatieve workshops en vergaderingen.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

 Barvrijwilliger op zaterdag – bij de gezelligste voetbalclub van Utrecht!

Vaste activiteit · 5—6 uur/week

Barvrijwilliger op zaterdag – bij de gezelligste voetbalclub van Utrecht!

Hou jij van sportieve sfeer, een praatje en ben je niet bang om de handen uit de mouwen te steken? Dan zoeken wij jou!

Geplaatst door v.v. Domstad
Samen koken met mensen met een beperking

Vaste activiteit · 3 uur/week

Samen koken met mensen met een beperking

Wij zijn op zoek naar een vrijwilliger voor de activiteit samen koken op donderdagavond!

Geplaatst door De Wilg
Nieuw
Coördinator Wereldkeuken met Muziek

Vaste activiteit · 2—6 uur/maand

Coördinator Wereldkeuken met Muziek

Vind je het leuk om de wereldkeuken Wittevrouwen mee te helpen coördineren, muziek uit de wijk te regelen. Dan is dit iets voor jou!

Geplaatst door Buurtbel Wittevrouwen en omgeving
Keukenhulp lunchbuffet

Vaste activiteit · 5—10 uur/week

Keukenhulp lunchbuffet

Iedere maandag en woensdag wordt er een lunchbuffet bereid voor gasten van café de Pionier. Van salades tot soep en van broodbeleg tot aan taart.

Geplaatst door Stichting Divers Werkt
Liefde voor koken? Sluit je aan als vrijwilliger!

Vaste activiteit · 4—6 uur/week

Liefde voor koken? Sluit je aan als vrijwilliger!

Ben jij een enthousiaste kok? En heb jij op woensdag tijd? Dan zoeken wij jou!

Geplaatst door Leger des Heils
Kok gezocht voor warme dinsdaglunch (hoofdgerecht)

Vaste activiteit · Flexibele uren

Kok gezocht voor warme dinsdaglunch (hoofdgerecht)

Hou jij van koken voor een gezellige groep en ben je een liefhebber van de Hollandse pot? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Geplaatst door Leger des Heils

Vind Workshops die bij jou passen

Jan

28

Nieuw
Vind de kracht in mensen Deel 2

Workshop · 28 jan, 18:30 - 21:30

Vind de kracht in mensen Deel 2

Krachtwerk gaat over de sterke punten in mensen herkennen, deze benoemen en hiermee iemands kracht versterken.

Geplaatst door U Centraal

Feb

5

Nieuw
Workshop Haptonomie

Workshop · 5 feb, 19:00 - 21:30

Workshop Haptonomie

Soms heeft iemand letterlijk een handje nodig. Bijvoorbeeld met opstaan/lopen/zittengaan. Hoe kun je dit doen, zodat het respectvol en prettig is voor de ander?

Geplaatst door U Centraal

Apr

2

Nieuw
Inspiratiesessie ‘Hoe laat ik mijn deelnemers meer oefenen buiten de les?’

Workshop · 2 apr, 14:00 - 16:30

Inspiratiesessie ‘Hoe laat ik mijn deelnemers meer oefenen buiten de les?’

Ben je taalcoach en denk jij ook weleens: ‘Het schiet niet op met mijn deelnemers…

Geplaatst door Taal Doet Meer

Jan

20

Training Mentale gezondheid en cultuur - Arabisch gesproken

Workshop · 20 jan, 13:30 - 15:00

Training Mentale gezondheid en cultuur - Arabisch gesproken

De training Mentale gezondheid en cultuur biedt een veilige en warme ruimte waar vrouwen in hun eigen taal (Arabisch) kunnen praten over mentale gezondheid

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Feb

24

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Workshop · 24 feb, 15:00 - 17:00

Training: Dans & Herstel, in beweging naar jezelf

Dans en Herstel is een reeks van 6 bijeenkomsten waarin we op een zachte, lichaamsgerichte manier onderzoeken wat herstel voor jóu betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Jan

22

Schrijven naar herstel: Een schrijfatelier over kracht & verbinding

Workshop · 22 jan, 14:00 - 16:00

Schrijven naar herstel: Een schrijfatelier over kracht & verbinding

In dit schrijfatelier staan we samen stil bij wat herstel voor jou betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel