35-jarige vrouw in De Meern zoekt taalmaatje
Vaste activiteit · 2–3 uur/week
Utrecht, Utrecht, Nederland
BegeleidingNederlandsBestuur
WelzijnMensen met een beperkingBuurt & omgeving
Contactpersoon
Marieke JonkmanStel de contactpersoon een vraag
Stichting Serve the City Utrecht
#36554
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Serve-the-City-Utrecht/activiteiten/35-jarige-vrouw-in-De-Meern-zoekt-taalmaatje/36554 om je aan te melden
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Serve-the-City-Utrecht/activiteiten/35-jarige-vrouw-in-De-Meern-zoekt-taalmaatje/36554 om je aan te melden
Uitgebreide omschrijving
Een vrouw woont sinds paar maanden in De Meern. Wil graag de Nederlandse taal leren. Heeft nog geen taalkennis, dus bij het begin beginnen.
Graag een vrouw (bij voorkeur 20 jaar of ouder) die op rustig tempo aan de slag gaat met Nederlandse taal. Een betrouwbaar en geduldig iemand die, bij voorkeur, voor langere tijd beschikbaar is.
Wil jij mevrouw helpen bij het leren van de Nederlandse taal? Reageer dan snel! #taalmaatje
Wat vrijwilligers nodig hebben
🗣️ Beheersing van het Nederlands
Wat wij vrijwilligers aanbieden
🤝 Extra begeleidingOver Stichting Serve the City Utrecht
Serve the City beweegt jonge vrijwilligers tussen de 16-30 jaar om zich op een praktische manier in te zetten voor de stad. We willen midden in de Utrechtse samenleving staan. Door samen te werken met andere vrijwilligersorganisaties en door eigen contacten, signaleren we nood en hulpvragen onder Utrechters. Deze hulpvragen koppelen we aan ons vrijwilligersnetwerk. Concreet: een jongere uit Kanaleneiland doet boodschappen voor een oudere buurtgenoot met weinig contacten. Of een verpleeghuisbewoner die weinig buiten komt wordt gekoppeld aan een jongere die houdt van een gezellig praatje en wandelen. En dat is nog maar een greep uit de dingen die we doen. Dus ben je sociaal, praktisch, creatief, muzikaal, of alle vier: er zit zeker wat voor jou bij.