Samen met 66-jarige man voedselpakket ophalen in Binnenstad
Praktische informatie
Vacature • Vaste activiteit
Contactpersoon
Marieke Jonkman
Wat wij bieden
Voorwaarden
#29174
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Serve-the-City-Utrecht/activiteiten/Samen-met-66-jarige-man-voedselpakket-ophalen-in-Binnenstad/29174 om je aan te melden
Lijkt jou het leuk om deze meneer eens per week te ondersteunen in het ophalen van zijn voedselpakket? Reageer dan snel!
Meneer leeft erg geïsoleerd en heeft verschillende financiële problemen. Ook heeft hij verschillende fysieke klachten waardoor hij slecht ter been is. Door deze situatie en door corona is het netwerk van meneer steeds kleiner geworden. Verder heeft meneer last van paniek en is hij erg angstig.
Dit alles bij elkaar zorgt ervoor dat meneer geïsoleerd leeft en behoefte heeft aan sociaal contact. Hij heeft hulp nodig van iemand die hem kan helpen met het ophalen van zijn voedselpakket omdat hij niet helemaal weet hoe dat werkt. Zie jij het zitten om meneer eens per week hierbij te ondersteunen?
#samen #vrijwilligerswerk #UtrechtBinnenstad
Serve the City Utrecht is een jongeren vrijwilligersorganisatie. Wij zetten jongeren tussen 16-30 in als vrijwilliger voor Utrechters die hulp en aandacht kunnen gebruiken. Lijkt jou het leuk om deze meneer te helpen? Reageer dan snel!
Gerelateerd aan
Over Stichting Serve the City Utrecht
Serve the City beweegt jonge vrijwilligers tussen de 16-30 jaar om zich op een praktische manier in te zetten voor de stad. We willen midden in de Utrechtse samenleving staan. Door samen te werken met andere vrijwilligersorganisaties en door eigen contacten, signaleren we nood en hulpvragen onder Utrechters. Deze hulpvragen koppelen we aan ons vrijwilligersnetwerk. Concreet: een jongere uit Kanaleneiland doet boodschappen voor een oudere buurtgenoot met weinig contacten. Of een verpleeghuisbewoner die weinig buiten komt wordt gekoppeld aan een jongere die houdt van een gezellig praatje en wandelen. En dat is nog maar een greep uit de dingen die we doen. Dus ben je sociaal, praktisch, creatief, muzikaal, of alle vier: er zit zeker wat voor jou bij.
Bekijk meer activiteiten van Stichting Serve the City UtrechtDeze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.















