fundraiser  / crowdfunding organisator

fundraiser / crowdfunding organisator

Vaste activiteit · Flexibele uren
B.F. Suermanstraat 13, 3515 XK Utrecht, Netherlands
FondsenwervingMarketing & CommunicatieWebsite makenCreatiefOntwerpSociale mediaFinanciënNederlands
Natuur & Milieu
11 Duurzame steden en gemeenschappen12 Verantwoorde consumptie en productie15 Leven op het land

Contactpersoon

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Stichting Stadswijngaard Utrecht

#52710
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Stichting-Stadswijngaard-Utrecht/activiteiten/fundraiser--crowdfunding-organisator/52710 om je aan te melden

Samenvatting

De stadswijngaard Utrecht zoekt financiering voor de aanleg van nieuwe wijngaarden in de stad. Wie is er creatief en kan een ludieke actie organiseren.

Uitgebreide omschrijving

Vanaf voorjaar 2020 zijn de activiteiten van de stichting Stadswijngaard Utrecht in een stroomversnelling gekomen. 


De eerste Utrechtse wijn zit in de pijplijn.


Ondertussen gaan de kosten voor de baten en hebben we een fundraiser nodig die de wat inkomsten genereert, zodat we verder kunnen bouwen aan onze wijngaarden in de stad.


Wat bieden we jou?


* Een gezellige werkkring en informele samenwerking met leuke collega’s.

* Veel waardering van alle betrokkenen voor jouw inzet en bijdrage.

* Ruimte voor eigen initiatief en inzet en ontwikkeling van je talenten.

* De mogelijkheid om af en toe ook met de handen in het groen te werken.


Ben je geïnteresseerd, neem dan contact op. We kunnen je ook eerst een uitgebreide functieomschrijving sturen.

Wat vrijwilligers nodig hebben

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Hoe kom ik er?

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Stichting Stadswijngaard Utrecht

Stichting Stadswijngaard Utrecht is een stichting die is opgericht door drie wijnliefhebbers. Wij vinden dat Utrecht een mooie wijngaard mist in de stad omdat wij vinden dat wijn een mooi en interessant product is, waar je niet genoeg over kan weten. Vandaar dat wij dit in de stad willen realiseren zodat wij zo veel mogelijk mensen hier over kunnen vertellen, leren en laten zien. In veel steden is er al een stadswijngaard waar wij een voorbeeld aan willen nemen. Het klimaat laat het steeds meer toe om steeds Noordelijker in Nederland druiven aan te planten dus wij zien hier erg veel potentie in. Wij proberen zo veel mogelijk en een zo een breed mogelijk draagvlak te ontwikkelen voor de stadswijngaard zodat er zo veel mogelijk mensen samen met ons kunnen meegenieten van de stadswijngaard.

Wij willen veel leuke activiteiten aan ontwikkelen voor / op / of bij de stadswijngaard. Denk hierbij aan: vrijwilligersweg, werken met ouderen, educatieve delen, inzetten van met afstand tot de arbeidsmarkt, inzet van mensen met zorgbehoefte, organiseren van evenementen, voor zover verbonden met activiteiten op de wijngaard. Door dit zeer laagdrempelig te houden is er voor ieder wat te doen.

Begin mei gaan we op twee lokaties de eerste 500 wijn ranken aanplanten. Bij de aanplant en het regelmatig onderhoud van de wijngaard zoeken we een aantal vrijwilligers.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Communicatie expert gezocht

Vaste activiteit · 1—4 uur/week

Communicatie expert gezocht

Ben jij iemand die met sterke verhalen echte impact wil maken en onze bijzondere vogelwereld én vrijwilligers zichtbaar wil maken voor een groot publiek?

Geplaatst door Stichting Vogelopvang Utrecht
Communicatie projecten Milieucentrum Utrecht

Vaste activiteit · 4—8 uur/week

Communicatie projecten Milieucentrum Utrecht

We zoeken iemand voor PR-activiteiten in meerdere projecten die worden georganiseerd door het MCU.

Geplaatst door Milieucentrum Utrecht
Hulp bij social-media en communicatie

Vaste activiteit · Flexibele uren

Hulp bij social-media en communicatie

Heb je verstand van Instagram, Facebook en misschien zelfs TikTok. Dan zoeken we jou! Maar ook hulp bij de educatieve communicatie op het terrein is gezocht.

Geplaatst door Stadsboerderij Gagelsteede - Utrecht Natuurlijk
Fondsenwerver gezocht

Vaste activiteit · Flexibele uren

Fondsenwerver gezocht

Als je van aanpakken houdt, dan kun je als fondsenwerver bij ons echt een verschil maken voor de stad Utrecht.

Geplaatst door Milieucentrum Utrecht
Redacteur Wijkagenda

Vaste activiteit · 2—8 uur/week

Redacteur Wijkagenda

Als redacteur ga je op zoek naar wat er te doen is. Je plaatst dit in de wijkagenda om wijkgenoten te informeren wat er allemaal te beleven is.

Geplaatst door Wijkwijzer Noordoost
Redacteur Wijkverhalen

Vaste activiteit · 2—6 uur/week

Redacteur Wijkverhalen

Ontdek wat er allemaal in de wijk te doen is en interview actieve bewoners! Artikelen worden geplaatst op Wijkwijzernoordoost.nl

Geplaatst door Wijkwijzer Noordoost

Vind Workshops die bij jou passen

Jan

9

Nieuw
De VrijdagmiddagVonk

Workshop · 9 jan 2026, 14:00 — 13 mrt 2026, 14:00

De VrijdagmiddagVonk

In januari start De VrijdagmiddagVonk: een gratis oefengroep voor iedereen die makkelijker wil praten met anderen en zich zekerder wil voelen in contact.

Geplaatst door U Centraal

Jan

29

Nieuw
Canva workshop voor beginners

Workshop · 29 jan 2026, 19:00 - 21:30

Canva workshop voor beginners

Ervaar hoe leuk en makkelijk ontwerpen kan zijn met Canva! Je ontdekt handige functies en slimme trucjes die het ontwerpen een stuk makkelijker maken.

Geplaatst door VC Utrecht

Feb

6

Nieuw
Plât Uteregs voar beginners!

Workshop · 6 feb 2026, 14:00 - 15:30

Plât Uteregs voar beginners!

Zin in een oergezellige middag vol humor, taal en typisch Uteregse charme? In anderhalf uur leer je Plat Uteregs spreken alsof je er geboren en getogen bent!

Geplaatst door VC Utrecht

Jan

12

Nieuw
Training reanimatie & AED

Workshop · 12 jan 2026, 13:00 - 16:15

Training reanimatie & AED

Leer eerste hulp te bieden door middel van een AED.

Geplaatst door VC Utrecht

Jan

15

Creatieve workshop: Kitsungi

Workshop · 15 jan 2026, 13:30 - 16:00

Creatieve workshop: Kitsungi

Tijdens de workshop ga je aan de slag met het maken van je eigen Kintsugi-schaaltje.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Jan

22

Schrijven naar herstel: Een schrijfatelier over kracht & verbinding

Workshop · 22 jan 2026, 14:00 - 16:00

Schrijven naar herstel: Een schrijfatelier over kracht & verbinding

In dit schrijfatelier staan we samen stil bij wat herstel voor jou betekent.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel