Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Utrecht in Dialoog

Utrecht in Dialoog

Non-profit

Utrecht in Dialoog brengt stadgenoten met elkaar in gesprek die elkaar niet vanzelf tegenkomen. Utrechters van alle leeftijden en achtergronden ontmoeten elkaar, delen hun verhalen en luisteren naar ...

Kunst & cultuurWelzijnBuurt & omgeving
Activiteiten
Foto's
SBBI/ANBI
3 Goede gezondheid en welzijn

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 17 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Online dialoog: hulp vragen en krijgen

Online dialoog: hulp vragen en krijgen

Praktische informatie

Evenement • Evenement

8 dec 2020, 10:00 - 13:01
Vanuit huis

Contactpersoon

Bestuur Utrecht in Dialoog

Utrecht in Dialoog

#30051
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Utrecht-in-Dialoog/activiteiten/Online-dialoog-hulp-vragen-en-krijgen/30051 om je aan te melden

Wat betekent hulp vragen en krijgen voor jou? Hoe heeft het ontvangen en vragen naar hulp jouw leven beinvloed? Praat er over mee in deze online dialoog

In de week van Sint Maarten we gestart met een serie gesprekken rond verhalen van de straat: filmportretten van Utrechtse (ex-)daklozen in de stoel van kapper Tom. Tom is nieuwsgierig naar de verhalen van de straat. Zijn opa leefde op straat. Hij wil luisteren naar wat daklozen te vertellen hebben.


In deze derde dialoog van de serie bekijken we het videoportret van Dennis. Na het bekijken van de film praten we in kleine groepen online na over wat ons raakt in de film, over wat we zelf hebben meegemaakt en in de toekomst nog willen.


Ben je benieuwd naar wat Tom & Dennis te vertellen hebben? Wil je eigen ervaringen delen en luisteren naar die van anderen? Meld je aan via onze website.

Gerelateerd aan

Kunst & cultuur
Natuur & Milieu
Sport & Recreatie

Over Utrecht in Dialoog

Utrecht in Dialoog brengt stadgenoten met elkaar in gesprek die elkaar niet vanzelf tegenkomen. Utrechters van alle leeftijden en achtergronden ontmoeten elkaar, delen hun verhalen en luisteren naar elkaar. Een dialoog is een open gesprek over ervaringen, dromen en mogelijkheden dat bijdraagt tot onderling begrip, verbondenheid en inzicht. Utrecht in Dialoog wil de dialoog bevorderen om mensen bij elkaar te brengen, groepen te verbinden en discriminatie, polarisatie en eenzaamheid in de samenleving tegen te gaan. Utrecht in Dialoog is een initiatief van mensen, bewonersinitiatieven, maatschappelijke organisaties en sociaal ondernemers in Utrecht die de dialoog een warm hart toedragen en zich hier voor inzetten.

Bekijk meer activiteiten van Utrecht in Dialoog

U kunt zich helaas niet langer registreren voor dit evenement.

Praktische informatie

Evenement • Evenement

8 dec 2020, 10:00 - 13:01
Vanuit huis

Contactpersoon

Bestuur Utrecht in Dialoog