Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Voor je Stadsie

Voor je Stadsie

Non-profit

Voor je Stadsie is het platform voor mensen met een goed idee voor Utrecht. Via de website start je een campagne en zamel je geld, hulp en materiaal in voor je initiatief.

Kunst & cultuurNatuur & MilieuBuurt & omgeving
Activiteiten
Foto's

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 14 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Workshop "Crowdfunding en Campagne voeren"

Workshop "Crowdfunding en Campagne voeren"

Praktische informatie

Workshop • Eenmalig

3 nov 2020, 19:00 - 21:00
Vanuit huis
25 plaatsen over

Contactpersoon

Voor je Stadsie

Voor je Stadsie

#27059
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Voor-je-Stadsie/activiteiten/Workshop-Crowdfunding-en-Campagne-voeren/27059 om je aan te melden

Heb jij een goed idee voor jouw straat of wijk in Utrecht? We vertellen je graag meer het voeren van een campagne voor geld, hulp of materiaal voor jouw idee!

Wat? Workshop Crowdfunding en Campagne voeren

Voor wie? Mensen met een goed idee voor Utrecht

Wanneer? 3 november, van 19.00-21.00 uur

Waar? Online!


Heb jij een goed idee waarmee je jouw dorp of buurt in Utrecht nog socialer, veiliger en of leuker maakt? Ben je benieuwd hoe je mensen enthousiast krijgt bij te dragen aan je initiatief? Wil je niet alleen geld en/of materialen inzamelen maar tegelijkertijd ook meer mensen betrekken bij je project? Dan vertellen wij je graag meer over crowdfunden en campagne voeren tijdens één van onze workshops!


Bij crowdfunding financier je een project doordat een grote groep mensen een relatief klein bedrag inlegt. Zo vorm je een groep mensen die zich betrokken voelt bij je project en wil meehelpen om er een succes van te maken. Bij crowdsourcing ondersteunen mensen je door bijvoorbeeld een vrijwilligerstaak op zich te nemen. Tijdens deze workshop richten we op het enthousiasmeren van deze mensen voor jouw initiatief. We gaan aan de slag met het versterken van het verhaal en het bedenken van acties en activiteiten om dit doel te bereiken. Hierbij bespreken we hoe je met een haalbaar doelbedrag, een goede opbouw in je campagneplan en leuke beloningen zorgt voor een succesvolle crowdfundingcampagne. We geven je veel inspirerende en praktische voorbeelden van de meer dan 1000 initiatieven die via voorjestadsie.nl of een van onze andere platforms een campagne hebben gevoerd. Je gaat dus niet alleen naar huis met tips en tricks, maar ook met concrete ideeën en een eerste opzet van je eigen campagne!Ook vertellen we je meer over de bijdragen van partners aan jouw crowdfundingcampagne. Als je start met een campagne maak je namelijk kans op een bijdrage vanuit het VSBfonds of Stichting DOEN. Ook zijn er partners die jou op een andere manier helpen zoals het Grafisch Lyceum Utrecht, de Utrechtste Uitdaging, de Vrijwiligerscentrale en andere partners. 


Als je deze workshop graag volgt, is het ook leuk om jezelf op te geven voor de workshop die hieraan vooraf gaat: "Realiseer je idee".

Gerelateerd aan

Kunst & cultuur
Natuur & Milieu
Sport & Recreatie

Over Voor je Stadsie

Voor je Stadsie is het platform voor mensen met een goed idee voor Utrecht. Via de website start je een campagne en zamel je geld, hulp en materiaal in voor je initiatief.

Bekijk meer activiteiten van Voor je Stadsie

U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze training. Bekijk open trainingen hier.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Nieuw
Penningmeester gezocht

Vaste activiteit · 1—2 uur/week · Start vanaf 1 jan

Penningmeester gezocht

Heb je hart voor Amelisweerd? En voor penningen? Dat komt goed uit. Wij zoeken een nieuwe penningmeester, zie ook: https://www.vriendenvanamelisweerd.nl/doemee/

Geplaatst door Vrienden van Amelisweerd
Nieuw
Koken tegen verspilling! Word vrijwilliger bij BuurtBuik Zuilen.

Vaste activiteit · 4—5 uur/maand

Koken tegen verspilling! Word vrijwilliger bij BuurtBuik Zuilen.

Als vrijwilliger bij BuurtBuik, team Zuilen, kook je met een gezellig team van vrijwilligers een 3-gangen menu van gered voedsel voor buurtbewoners.

Geplaatst door BuurtBuik Utrecht

Sep

6

Nieuw
Kick-off 3X3 Unites bij De Gagel (Overvecht Noord)

Eenmalig · 6 sep, 15:00 - 19:00

Kick-off 3X3 Unites bij De Gagel (Overvecht Noord)

We brengen De Gagel basketbalveld tot leven: gratis basketbal clinic, eten, muziek en meer. Vrijwiligers zijn nodig om onze event aan jongeren te promoten.

Geplaatst door 3x3 Unites
Nieuw
Projectmedewerker Kringloop Overhoop

Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 31 aug

Projectmedewerker Kringloop Overhoop

Wie helpt onze gezellige non-profit kringloopwinkel met administratieve en organisatorische taken?

Geplaatst door BuurtwinkelOverhoop
Nieuw
Ontwerp, aanleg en onderhoud groen op Fort Lunet 3

Vaste activiteit · Flexibele uren

Ontwerp, aanleg en onderhoud groen op Fort Lunet 3

We zijn per 1 augustus 2026 gevestigd op dit prachtige waterlinie fort. Er is veel ruimte, veel groen en we willen hier op een goede manier voor gaan zorgen.

Geplaatst door De weg van de Held
Nieuw
Utrecht Rent Samen – Community, Content & Events

Tijdelijke activiteit · 3—6 uur/week · Start vanaf 1 okt Voor ongeveer 12 maanden

Utrecht Rent Samen – Community, Content & Events

Project Utrecht Rent Samen van Run Her Way zoekt vrijwilligers die willen bijdragen aan community, content en lokale events en runs in Utrecht.

Geplaatst door Run Her Way

Praktische informatie

Workshop • Eenmalig

3 nov 2020, 19:00 - 21:00
Vanuit huis
25 plaatsen over

Contactpersoon

Voor je Stadsie