Weekendmaatje gezocht!

Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Leger-des-Heils2/activiteiten/Weekendmaatje-gezocht/79250 om je aan te melden
Samenvatting
Lijkt het je leuk om in het weekend samen iets te ondernemen? Ben jij sociaal en spreek je goed Engels? Dan zijn wij op zoek naar jou!Uitgebreide omschrijving
Wat ga je doen?
Voor een Syrische man zijn we op zoek naar een maatje (bij voorkeur een man) die het leuk vindt om samen dingen te ondernemen in het weekend! Hij spreekt Nederlands, maar gesprekken in het Engels zijn makkelijker voor hem, dus het is fijn als je goed Engels spreekt.
Wat kan je gaan doen?
- Een kopje koffie drinken en gezellig praten
- Wandelen en nieuwe plekken ontdekken
- Of andere leuke dingen die jij bedenkt
Dit ben jij:
- Je bent sociaal en geduldig en wil graag een relatie opbouwen;
- Je kunt goed omgaan met de doelgroep van het Leger des Heils;
- Je hebt een open, niet- veroordelende houding;
- Je spreekt goed engels en bent af en toe in het weekend beschikbaar.
Dit bieden wij;
- Als maatje op Adelante is er een vast contactpersoon voor jou die je begeleidt in het vrijwilligerswerk. Een keer in de drie maanden is er intervisie om ervaringen uit te wisselen;
- Een leuke en leerzame vrijwilligersfunctie in een boeiende organisatie;
- Waardering, gezelligheid en begeleiding;
- Toegang tot een trainingsaanbod voor vrijwilligers;
- Je kan (in overleg) een klein bedrag declareren voor activiteiten met jouw deelnemer;
- Een vergoeding van je reiskosten;
- Een WA-verzekering voor de uren dat je actief bent.
Over het Leger des Heils;
Het Leger des Heils is er voor de meest kwetsbaren in de samenleving: de mensen zonder helper. Vanuit een christelijke motivatie verlenen wij hulp aan kwetsbare mannen, vrouwen en kinderen die ondersteuning nodig hebben op het gebied van (geestelijke) gezondheid, (beschermd) wonen, financiën, werk en opvoeding. Per jaar staan er meer dan 6000 professionals en 12.000 vrijwilligers van het Leger des Heils klaar voor 75.000 mensen.
In de stad Utrecht bevindt zich Adelante 2. Deze woonvoorziening biedt huisvesting aan zo’n 31 bewoners. Hier bieden wij specialistische 24 uurszorg aan voor onze deelnemers met psychiatrische problematiek. Naast het bieden van huisvesting, veiligheid en structuur, hebben een aantal bewoners ook ondersteuning nodig in de ADL. Hierin worden de woonbegeleiders ondersteund door verzorgenden IG.
Interesse en contact:
Is je interesse gewekt of twijfel je of dit bij je past? Neem gerust vrijblijvend contact met ons op.