Logeerhuis Ons dorpje Overeind

Over Logeerhuis Ons dorpje Overeind

Wij vormen een dorpje met bewoners die eenzelfde visie, ambitie én energie delen om de wereld een beetje mooier te maken.

Wij zijn samen een droom aan het realiseren: een prachtige monumentale boerderij (1926) met ruim 1,1 ha land ontwikkelen tot een duurzaam en zoveel mogelijk zelfvoorzienend, ecodorpje. We zetten de boerderij klaar voor de toekomst, klaar voor de volgende 100 jaar. Het openingsfeest staat dan ook gepland voor 2026. Op dat dorpje gaan we een logeerhuis realiseren en is per 1 april open!

We hebben een speciale en unieke plek gecreëerd op Ons dorpje Overeind, een plek waar mensen geen cliënten of patiënten zijn maar waar ze onderdeel zijn van ons dorpje en zich thuis voelen.

In ons logeerhuis gaan we twee kamers ingerichten voor vervangende mantelzorg. Onze respijtzorg onderscheidt zich door een combinatie van huiselijkheid, gastvrijheid en zorg. Als gast maak je onderdeel uit van ons ecodorpje en mag je je echt thuis voelen.

Onlangs toegevoegde activiteiten

Nieuw
Gastpersoon voor Logeerhuis Ons dorpje Overeind
Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 4 mei
Schalkwijk
Gastpersoon voor Logeerhuis Ons dorpje Overeind
Als vrijwilliger ben je één of meerdere dagdelen per week als gastpersoon aanwezig in ons logeerhuis.Geplaatst door Logeerhuis Ons dorpje Overeind

Foto's